Image

Wybrane certyfikaty i uprawnienia:

  • Coach Praktyk Biznesu
  • Profesjonalny Certyfikowany Mentor Biznesowy
  • Wykorzystanie języka transu w life coachingu
  • Racjonalna terapia zachowań

Absolwent Uniwersytetu du Litteral w Dunkierce (Master DESS) i Wyższej Szkoły Menadżerskiej (inżynier) na wydziałach Marketingu i Zarzadzania. Certyfikowany Coach i Mentor według standardów EMCC (European Mentoring and Coaching Council) EQA (European Quality Award). Akredytowany przez Instytut Kognitywwistyki Bennewicz.

Image

Od blisko 20 lat związany z biznesem,  ponad 10 lat z branżą rozwojową (Szkolenia, Coaching, Mentoring). i od 30 lat ze sportem (czarny pas karate, trener, zawodnik, sędzia i właściciel klubu).

Prowadzi szkolenia z zakresu coachingu i mentoringu, motywacji, zarządzania czasem, budowania zespołu, budowania efektywnych strategii osobistych i firmowych. Prowadzi  indywidualne i grupowe sesje coachingowe i mentoringowe, sesje racjonalnej terapii zachowania i warsztaty efektywności. Doradza osobom indywidualnym i firmą.

Pracował z branżą AGD, motoryzacyjną, przemysłu ciężkiego i budowy maszyn, meblarską, przetwórstwa tworzyw sztucznych, finansową, doradcza i szkoleniową i z szeroko pojętym sportem.

Pracuje głównie w obszarach Life, Business / Executive i Sport.  W swojej aktywności wykorzystuje metaforę, hipnozę, gry i atmosferę zabawy, ustawienia systemowe, Racjonalna Terapie Zachowania i wiele, wiele innych narzędzi, prowadzących do pozytywnej i szybkiej transformacji w kierunku celu.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image