Artur Włodarczyk

Coaching - Mentoring - Trening - Interim Management

Nazywam się Artur Włodarczyk

Jestem coachem, mentorem, trenerem, właścicielem firm i managerem, ekspertem od budowanie strategii osobistych i firmowych, a także sportowcem.

 Jestem absolwentem Uniwersytetu du Litteral w Dunkierce (Master DESS) i Wyższej Szkoły Menadżerskiej (inżynier) na wydziałach Marketingu i Zarzadzania, inżynierii zarzadzania produkcją,  zarzadzania dystrybucją w handlu międzynarodowym i wewnętrznym. Jestem certyfikowanym Coachem i Mentorem według standardów EMCC (European Mentoring and Coaching Council) EQA (European Quality Award). Od około 20 lat jestem związany z biznesem i od 28 lat ze sportem i od blisko 10 lat z branżą rozwojową (Szkolenia, Coaching, Mentoring).
 
Jestem co bardzo ważne dla mnie mężem i rodzicem. Bywam wykładowcą np. na Uniwersytecie III Wieku, egzaminatorem w szkole Coachingu w Instytucie Kognitywistyki Bennewicz, pisarzem i autorem wierszy dla dorosłych i dzieci.
Prowadzę szkolenia z zakresu coachingu i mentoringu, motywacji, zarządzania czasem, budowania zespołu, budowania efektywnych strategii osobistych lub firmowych, prowadzę indywidualne i grupowe sesje coachingowe i mentoringowe, sesje racjonalnej terapii zachowania i warsztaty efektywności. Doradzam osobom indywidualnym i firmą. Pracowałem z branżą AGD, motoryzacyjną, przemysłu ciężkiego i budowy maszyn, meblarską, przetwórstwa tworzyw sztucznych, finansową, doradcza i szkoleniową i z szeroko pojętym sportem.

MBTI typ

INTJ

Image

Clifton StrengthsFinder®

1. Learner

2. Strategic

3. Maximizer

4. Relator

5. Individualization

Pracuję głównie w obszarach Life, Business / Executive i Sport.  W swojej aktywności wykorzystuję metaforę, hipnozę, gry i atmosferę zabawy, ustawienia systemowe, Racjonalna Terapie Zachowania i wiele, wiele innych narzędzi, prowadzących do pozytywnej i szybkiej transformacji w kierunku celu. 

Gdybym w kilku słowach miał opisać model w którym pracuję Powiedziałbym że jest to: Rozwój Partnerski (oparty o podejście behawioralno - poznawcze) koncentrujący się na rozwoju integralnym, korzystający z całego bogactwa Kognitywistyki jako nauki interdyscyplinarnej. 

*Podejście behawioralno – poznawcze uruchamia neuroplastyczność mózgu, jest obecnie najbardziej efektywnym podejściem w rozwoju osobistym i rozwoju zaawansowanych kompetencji.

Artur Włodarczyk
Artur Włodarczykcoach@arturwlodarczyk.com