Moja oferta obejmuje

Szczegóły znajdziesz w poszczególnych zakładkach a jeżeli pojawia sie pytania zapraszam do kontaktu

INTERIM MANAGEMENT

to tłumacząc wprost zarzadzanie czasowe (w ustalonym okresie czasu), w ramach zdefiniowanego zakresu, obszaru biznesowego. Określone co do celów i pożądanych, konkretnych efektów biznesowych. 

RACJONALNA TERAPIA ZACHOWANIA

RTZ jest to zestaw skutecznych narzędzi poznawczych, opracowany przez znanego amerykańskiego psychiatrę Dr Maxie C. Maultsbyego. Narzędzia te służą kontrolowaniu własnych emocji i przyjęciu odpowiedzialności za nie.

MENTORING

to proces transferu wiedzy bazujący na osobistym doświadczeniu Mentora.Jednak oprócz pożądanej wiedzy i doświadczenia w procesie mentoringu konieczne jest posiadanie dodatkowych kompetencji związanych z procesem nauczania. 

SZKOLENIA

W ramach szkoleń które prowadzę mogę Ci zaoferować wiedzę i doswiadczenie z zakresu:  zarzadzanie czasem, zarzadzanie spotkaniam, zarzadzanie zmianą, budowanie zespołu, negocjacje, kumunikacja, coaching , mentoring ...

COACHING

w przeciwieństwie do innych oddziaływań edukacyjnych nie określa i nie narzuca klientowi korzyści. To klient / coachee określa zarówno CEL jaki i EFEKT, a także KORZYŚCI  jakie chce osiagnąć poprzez procesu COACHINGU. 

GRY COACHINGOWE

oparte zostały na przemyślanych mechanizmach rządzących naszą kreatywnością, spostrzeganiem i odtwarzaniem rzeczywistości oraz wpły­wających na naszą motywację. Dzięki nim zmiana, staje się prostsza, a odkrycia rozwojowe w zasięgu ręki.