Moja oferta obejmuje

Szczegóły znajdziesz w poszczególnych zakładkach a jeżeli pojawia sie pytania zapraszam do kontaktu

INTERIM MANAGEMENT

to tłumacząc wprost zarzadzanie czasowe (w ustalonym okresie czasu), w ramach zdefiniowanego zakresu, obszaru biznesowego. Określone co do celów i pożądanych, konkretnych efektów biznesowych. 

RACJONALNA TERAPIA ZACHOWANIA

RTZ jest to zestaw skutecznych narzędzi poznawczych, opracowany przez znanego amerykańskiego psychiatrę Dr Maxie C. Maultsbyego. Narzędzia te służą kontrolowaniu własnych emocji i przyjęciu odpowiedzialności za nie.

MENTORING

to proces transferu wiedzy bazujący na osobistym doświadczeniu Mentora.Jednak oprócz pożądanej wiedzy i doświadczenia w procesie mentoringu konieczne jest posiadanie dodatkowych kompetencji związanych z procesem nauczania. 

SZKOLENIA

W ramach szkoleń które prowadzę mogę Ci zaoferować wiedzę i doswiadczenie z zakresu:  zarzadzanie czasem, zarzadzanie spotkaniam, zarzadzanie zmianą, budowanie zespołu, negocjacje, kumunikacja, coaching , mentoring ...

COACHING

w przeciwieństwie do innych oddziaływań edukacyjnych nie określa i nie narzuca klientowi korzyści. To klient / coachee określa zarówno CEL jaki i EFEKT, a także KORZYŚCI  jakie chce osiagnąć poprzez procesu COACHINGU. 

GRY COACHINGOWE

oparte zostały na przemyślanych mechanizmach rządzących naszą kreatywnością, spostrzeganiem i odtwarzaniem rzeczywistości oraz wpły­wających na naszą motywację. Dzięki nim zmiana, staje się prostsza, a odkrycia rozwojowe w zasięgu ręki. 

WYBRANE NARZĘDZIA

SPIRAL DYNAMICS

Spiral Dynamics - oparte na modelach: R. Diltsa, C.W.Gravesa, J. Campbella, D. Clutterbuck, D Megginson, V. Whitaker

HIPNOZA

W wybranych procesach celem uzyskania szybszej zmiany lub dostępu do zasobów, po ustaleniu i zgodzie klienta korzystam z hipnozy. Pracuję z Hipnozą Generatywną, transpersonalną i Archetypową.

RTZ

Racjonalna Terapia Zachowania. Zmień myśli i przekonania a zmienisz swój świat.

KOTWICE PRZESTRZENNE

KOTWICE PRZESTRZENNE - R. Diltsa,

MODEL DYLEMATU

Jeden z podstawowych i najczęściej używanych modeli w Coachingu, Który opisuję w ARTYKULE: ... przeznaczony do pracy z dylematami klienta. Model który również umożliwia przetestowanie umiejętności Coacha. Model na którym niestety wykłada się wielu coachów uważajacych sie za "Mistrzów".

ZAPRASZAM DO GRY

GRA STO MAP DO CELU

W zasadzie każdy temat zgłaszany przez klienta coachingu może znaleźć swo­je rozwinięcie w prezentowanych w STO MAP grach, a użycie odpowiednich sekwencji pytań i skojarzeń może pomóc klientowi podjąć decyzję lub się od niej powstrzymać, gdy ta nie jest dla nie­go korzystna.
Połączenie coachingu i gry, uruchomienie kreatywnej zabawy to sposób coachingowego rozwiązywania dylematów, podejścia do zgłaszanych tematów, przygotowania do realizacji celów. Zabawy i gry coachingowe oparte zostały na przemyślanych mechanizmach rządzących naszą kreatywnością, spostrzeganiem i odtwarzaniem rzeczywistości oraz wpły­wających na naszą motywację. Dzięki nim zmiana, osobisty rozwój, coaching, procesy grupowe stają się prostsze, kierowanie nimi łatwiejsze a osobiste odkrycia rozwojowe w zasięgu ręki. Bawiąc - uczymy się, zmieniamy i rozwijamy lekko, łatwo i przyjemnie, osiągamy znakomite rezultaty w krótkim czasie.

GRA KRYZYSK

KRYZYSK. Gra bazująca na mechanizmie CEL - EFEKT. Wsparcie w definiowaniu i odkrywaniu zasobów. Nieocenione narzędzie do budowania strategii osobistej lub firmowej.

Karty kryZYSK można potraktować jako samodzielną grę lub suplement do pracy grupowej z zestawem kryZYSK, zyskaj na kryzysie czyli 99 mil do portu. Połączenie coachingu i gry, uruchomienie kreatywnej zabawy to sposób coachingowego rozwiązywania dylematów, podejścia do zgłaszanych tematów, przygotowania do realizacji celów.Zabawy i gry coachingowe oparte zostały na przemyślanych mechanizmach rządzących naszą kreatywnością, spostrzeganiem i odtwarzaniem rzeczywistości oraz wpły­wających na naszą motywację. Dzięki nim zmiana, osobisty rozwój, coaching, procesy grupowe stają się prostsze, kierowanie nimi łatwiejsze a osobiste odkrycia rozwojowe w zasięgu ręki. Bawiąc - uczymy się, zmieniamy i rozwijamy lekko, łatwo i przyjemnie, osiągamy znakomite rezultaty w krótkim czasie.

Witaj na stronie arturwlodarczyk.com. Serwis poświęcony jest mojej osobie i ofercie rozwojowej przeznaczonej dla FIRM i Osób indywidualnych. Moim celem jest zwiększanie skuteczności w działaniu moich klientów. Używam do tego wielu metod i narzędzi: Mentoringu, Coachingu, Interim Managementu, Racjonalnej Terapii Zachowań, Hipnozy i metod transowych, gier, zabaw, testów, … i wielu innych.