Współpraca z Arturem to naprawdę czyste połączenie przyjemnego z pożytecznym.
Atmosfera pracy jest bardzo pozytywna i twórcza, co daje nową siłę i motywację do osiągania nawet najwyżej postawionych celów.

Artur jest bardzo otwartym i spokojnym człowiekiem z niesamowitą wiedzą, którą bardzo chętnie się dzieli.

Polecam Artura nie tylko jako pracownika ale przede wszystkim jako wspaniałego coacha i mentora, osobę która pomaga w podjęciu trudnych decyzji i uświadamia jak to wszystko może być proste :)
Katarzyna Z. Product Manager. Electrolux
"...Z Arturem, mialem okazje pracowac w obszarze Coachingu Biznesowego ... spotkania doprowadzily do otwarcia Mojego wlasnego biznesu, z czym nosilem sie od kilu dobrych lat ...
Artur jest swietnym sluchaczem i obserwatorem, a stosowane przez niego rozwiazania i narzedzia otwieraja oczy na szereg mozliwosci, daja przyslowiowego "kopa". Polecam wspólprace."
Jarek Właściciel
Artur is very good from Business Coaching, he extremly well can motivate others and help them to find the correct path and necessary solutions
Agnieszka P.
"...Artur robi to co lubi najbardziej i w dodatku dobrze mu to idzie, a przy okazji korzystaja na tym inni... Mialam przyjemnosc pracowania z Arturem, jak równiez uczestniczylam w szkoleniu a w zasadzie coachingu indywidualnym, które przygotowal i ze mna przeprowadzil.

Spotkania prowadzone przez Artura byly dla mnie niezwykle ciekawym doswiadczeniem, a wnioski jakie dzieki temu wyciagnelam byly bardzo cenne i pomocne w podjeciu decyzji co chce robic zawodowo, gdzie i na jakich zasadach. Odkrylam i poznalam sama siebie, swoje mocne strony i nauczylam sie je wykorzystywac. Artur pokazal, ze nic nie stoi na przeszkodzie realizowania swoich marzen, pod warunkiem ze staja sie one celami, a nie tylko marzeniami zapisanymi gleboko w sercu..."
Katarzyna

ZNAJDŹ MNIE NA:

logo-hr-polska.png
croom.png
emcc.png
pobrane1.png

PRACOWAŁEM MIN. DLA / Z:

Client 1

Please publish modules in offcanvas position.